Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Życzę Wam Wielkiej Polski - Ona zaczyna się w Was

(2)
2011-04-23 14:53 | Wrocławski Komitet

Szanowni Państwo – Drodzy Patrioci,

Przed nami święta, wyjątkowy czas wyjątkowe przypominający wydarzenia; Mękę i Śmierć, Śmierć i Cud Zmartwychwstania Pana naszego Jezusa Chrystusa. Ileż razy w naszej historii te święta i te wydarzenia symbolizowały położenie naszej Ojczyzny i napawały nadzieją na Jej zmartwychwstanie. Ile razy Polacy szukali w tej Bożej Historii uzasadnienia własnych cierpień i własnej śmierci, głęboko wierząc w to, że jakkolwiek byłoby okrutnym to co ich i Ojczyznę spotyka, to przecież w odwiecznych Zamysłach Stwórcy ma sens.

Męka i Śmierć, Śmierć i Zmartwychwstanie, Zmartwychwstanie i Życie

Cóż za tajemnica i cóż za rewolucyjna przemiana, jaka bezwzględność i zdecydowanie faktów – jaki niepojęty Boży Plan.

Bardzo bym chciał, abyście potrafili dzisiaj jeszcze raz z nadziei tej skorzystać i jeszcze raz z tego Świętego Krzyża zaczerpnąć sił; dla siebie i dla Ojczyzny, dla przemiany i życia. Modlić się jednak nam trzeba o siłę szczególną, siłę żywą, która nie pozwoli nam bezczynnie się przyglądać jak Ojczyzna ginie, kontentując się jedynie świadomością Jej zagłady; siłę która nie zakończy naszych o Nią trosk na wysłuchaniu kolejnych tyrad piewców beznadziei; siły, która uczyni z nas Patriotów czynu a nie bezwolną gawiedź słuchaczy i gawędziarzy.
Módlmy się zatem o taką siłę w nas, która Ojczyznę podźwignie, która pozwoli rozpoznać prawdziwe zamiary tych, którzy od lat ją niszczą, zmieniając jedynie szyldy i hasła. Módlmy się o dar rozpoznawania i właściwych wyborów, o mężów godnych Polski.

Boże Nieskończony i do końca Wierny, Boże Odważny i nie cofający się, Boże nasz; wskrześ w sercach Polaków ducha naszych Przodków, ducha Wielkiego Narodu, który jedynie w służbie Twojej widział swą Potęgę i o inne rzeczy specjalnie nie dbał, i uległ, i znów na kolanach – ale Ten sam i na wieki Twój;

Boże pozwól zmartwychwstać Polsce i króluj nam!!!http://www.wroclawskikomitet.pl/komitet/ogloszenia/item/403-%C5%BCycz%C4%99-wam-wielkiej-polski-ona-zaczyna-si%C4%99-w-was