Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tendencyjny sondaż

(2)
2011-04-29 09:02 | psr18gh
Portal wPolityce.pl ogłosił sondaż: "Która z wielkich stacji TV jest NAJMNIEJ obiektywna? Polsat, TVN, TVP."
Telewizja TRWAM oczywiście nie załapuje się na ten sondaż, bo to przecież taki malutki mikrusik. Obiektywizm Wielkiego Redaktora Naczelnego Karnowskiego jest porażający.
  • 2011-04-30 11:38 | wnukmarek

    Re:Tendencyjny sondaż

    Telewizje komercyjne zarzucające TVP upolitycznienie są obrzydliwie bezczelne. TVN,a zwłaszcza TVN24,to stacje upolitycznione do szczytu granic,to wręcz przybudówka lub nawet bojówka PO.Dyspozycyjni dziennikarze nie silą się nawet na obiektywizm,zwłaszcza takie "pieski reporterskie"jak Olejnik, Sekielski i Piasecki,którzy łaszą się i liżą łapę tych,którzy im dają jeść a są ewidentnie związani z PO.TV TRWAM też nie jest obiektywna,ale nie wynika to z bezczelnego i obłudnego wyrachowania,tylko z niebezpiecznego fanatyzmu.Boję się tego fanatyzmu,ale jest to przynajmniej jakaś ideologia,a nie bezczelna i zakamana komercha polityczna.