Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spotkanie z Rafałem A. Ziemkiewiczem

(1)
2011-05-02 15:30 | zysk
10 maja Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza do Warszawy na spotkanie z RAFAŁEM A. ZIEMKIEWICZEM i promocję najnowszej powieści „ZGRED

Napisana w formie dziennika powieść "Zgred" obejmuje czas pomiędzy lutym a kwietniem 2010 roku.
Najlepszy polski publicysta w najbardziej publicystycznej ze swych powieści.


10 maj, wtorek, godz. 17:00
Centrum Konferencyjno-Kongresowe, sala A-401
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

Spotkanie poprowadzi JAN POSPIESZALSKI

Specjalny felieton Ziemkiewicza w prezencie tylko dla uczestników spotkania