Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

220lecie Konstytucji 3 Maja

(1)
2011-05-03 17:39 | wnukmarek
Ostatnie wydarzenia przyćmiły to odległe w czasie ,ale wielkie wydarzenie.Nawet flag jak na lekarstwo.Ślub pary książęcej,beatyfikacja,mord na ibn Ladenie,to czym żyli Polacy w ostatnich dniach.Szkoda,bo można wyciągnąć wiele nauk z wiedzy o tej drugiej w świecie konstytucji(amerykańska 1787r). Była postępowa jak na tamte czasy i realia.Możemy się szczycić tą pierwszą w Europie ustawą zasadniczą bardziej niż wybitny historyk Bronek hr.Komorowski,dla którego była zaledwie drugą.