Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozmowa z Andrzejem Dziubkiem, liderem De Press

(3)
O swojej ucieczce z Polski i rockowej karierze w Norwegii - mówi Andrzej Dziubek.
 • 2011-05-04 19:58 | ivo

  O fuj!

  Cały fajny wywiad, zaczyna się czuć sympatię do gościa, a tu nagle "koncert dla "Gazety Polskiej" na Krakowskim Przedmieściu"... No nie wiem, zaczynam wtedy patrzeć na człowieka pod innym kontem, choć starożytni zalecali by argumentami "ad hominem" się nie posługiwać... Tak jak inaczej jak czytało się ciekawe skądinąd prace prof. Krasnodębskiego, a potem widzi go na kongresie "SZOŚ" (Stowarzyszenia Zdradzonych O Świcie) ewentualnie RZOŚ (Ruchu Zdradzonych O Świcie, człowiek zaczyna się zastanawiać, może by to jeszcze raz przeczytać i wyłapać zwiastuny choroby psychicznej (choć może to tylko cyniczny drań, a to ponoć intelektualnie neutralne, a nawet pomaga. Bo co do prof. Staniszkis to już jak się ją na wykładach widziało na żywca, to czuć było, że coś nie halo, rzeczywistość zaczyna za nią nie nadążać...
 • 2011-05-04 19:59 | ivo

  Re:Rozmowa z Andrzejem Dziubkiem, liderem De Press

  O! Napisałem "kontem", ale to przez pośpiech i brak tytułów naukowych.
 • 2011-05-04 20:23 | jd

  Re:Rozmowa z Andrzejem Dziubkiem, liderem De Press

  Bardzo fajny facet, nie wiem co oni teraz graja ale wczesne De Press i Holy Toy bardzo dobrze wspominam.