Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem

(1)
2011-05-10 11:39 | zysk
15 maja Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza do Warszawy na uroczystą promocję książki Bronisława Wildsteina „Czas niedokonany”, która odbędzie się w ramach Warszawskich Targów Książki.

15 maja, niedziela, godz. 12.00
Warszawskie Targi Książki – Sala Mickiewicza
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Spotkanie poprowadzi Krzysztof Skowroński


"Czas niedokonany" to epicka opowieść przedstawiająca losy ludzi wplątanych w ponurą historię dwudziestego wieku. Od pogromu we wsi pod Pińskiem do rzeczywistości III RP autor prowadzi nas drogami krętymi, raz po raz cofając narrację, zmieniając epoki i kraje.
- prof. Ryszard Legutko


Niezwykła książka o trzech pokoleniach rodziny – polskiej i żydowskiej – i losach Polski wpisanych w duchową i polityczną historię Europy.
- prof. Zdzisław Krasnodębskihttp://www.zysk.com.pl/pl/Nowosci/Czas_niedokonany_-_Bronislaw_Wildstein