Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WŁOCHY: Bastion męskiego szowinizmu pod pręgierzem

(6)
Ekscesy obyczajowe premiera Berlusconiego zaprowadziły go przed sąd. Równocześnie na ławie oskarżonych zasiadła cała Italia jako bastion męskiego szowinizmu, w którym kobieta jest obywatelem drugiej kategorii, a jej ciało towarem.
 • 2011-05-16 03:38 | slawek

  Bastion meskiego

  Berlusconiego Wlosi kochaja i nienawidza,mesczyni mu zadroscza bogactwa,kobiet.Nie jest to pierwszy skandal seksulany w ktory zamieszani sa ludzie z szytow wladzy.Dla inych ministrow,premierow ujawnienie przez prase podwojnego zycia konczylo sie koncem kariery politycznej.Berlusconiemu to nie zaszkodzilo,sam finasowal te imprezy.Wlosi wczesniej wybrali do parlamentu aktorke filmow porno.Dla Wlochow zmeczonych codzienoscia jest to rozrywka.
 • 2011-05-16 15:59 | kay

  Re:WŁOCHY: Bastion męskiego szowinizmu pod pręgierzem

  Ekscesy to moga byc orgie. Berlusconi jest oskarazany o PRZESTEPSTWA SEKSUALNE, podatkowe, oraz naduzycie wladzy, wplywanie na decyzje policji itp. To sa powazne zarzuty.
 • 2011-05-16 19:54 | maja89

  Po takich artykulikach Burlesquoni zaczyna mi się podobać.

  Drogi autorze, komentarze typu : "Symptomy choroby dają o sobie znać na każdym kroku" powinieneś zachować na posiedzenie kółka gospodyń wiejskich.
 • 2011-05-16 23:31 | alla

  język

  Dlaczego "Italia" a nie "Włochy"? Dlaczego "futbolista" zamiast "piłkarza"?
 • 2011-05-17 01:00 | Wojciech

  Re: Europa w agonalnym okresie rozpadu

  Tak wyglądają "bohaterowie" w okresie upadku "cesarstwa". Czyj to był pomysł, aby Polskę wpychać w to bagno ?
  Bogaty satyr i wasal-urzędnik, to dwie postacie żyjące w symbiozie.
  Europa psuje się od głowy jak zatruta ryba z Morza Śródziemnego.
 • 2011-05-17 11:01 | Kasia

  Re:WŁOCHY: Bastion męskiego szowinizmu pod pręgierzem

  >74-letni satyr, przy okazji miliarder i premier

  Brawo za dziennikarski obiektywizm.

  >Żaden telewizyjny konkurs nie może się tu odbyć bez tabunu półnagich >panienek, których jedynym zadaniem jest zakręcić pupą i pokazać dekolt.

  >Bardzo popularny program rozrywkowy „Striscia la notizia” (Wiadomości na >pasku) zatrudnia dwie panienki

  Oczywiście autor tekstu jest wybitnym feministą i nagminnie nazywa kobiety PANIENKAMI walcząc w ten sposób z szowinizmem.

  >Włoskie 14-latki w 60 proc. chcą być w przyszłości aktorkami, gwiazdami >estrady albo prezenterkami w TV.

  A polskie, amerykańskie czy belgijskie nastolatki nie marzą o karierze aktorki?
  --------------------------------------------------
  I czemu mamy się dziwić Włochom, że nie wierzą w orgie w wykonaniu siedemdziesięciolatka? Albo że nie przekonują ich artykuły przeciwko Berlusce napisane w tak paskudnym stylu jak powyższy?