Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andrzej Celiński o Platformie Obywatelskiej.

(3)
2011-05-17 11:38 | wnukmarek
16 maja w programie:"Gość Info Dziennika" o godz.22:30 w TVP Info był wywiad z posłem A.Celińskim.Ten znany z wysokiej kultury osobistej człowiek,dzisiaj poseł niezrzeszony,były minister kultury,wcześniej w SDPL,a do 1996r w UD,w której przez pewien okres był wiceprzewodniczącym,odpowiadał na pytania o przyszłe wybory i ewentualne koalicje.Pytany o PiS stwierdził,że:"Przynajmniej partia ta ma jakąś ideologię i program".Zapytany o PO ocenił,że:"jest to partia plastikowa,takie badziewie".
Nic dodać nic ująć,pokrywa się to z moimi poglądami,którym nie raz dałem wyraz na tym forum.A przyznam ,że nie jestem prawicowcem,a do tej aktualnej lewicy bardzo mi daleko.Widocznie ludzie stojący niejako z boku widzą podobnie PO i rząd Tuska.Celiński znał dobrze i zna nadal środowisko D.Tuska.Palikot,dawna szabla PO,po odejściu też ujawnia prawdziwe oblicze Tuska i PO,a przecież nikt nie podejrzewa go o sympatię do PiS-u,SLD,czy jakiejś innej opcji,jest teraz niezależny.