Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Moskwa gra Smoleńskiem?

(2)
2011-05-20 08:33 | wnukmarek
Władze rosyjskie podały,że w 3 przypadkach ofiary katastrofy smoleńskiej zostały błędnie zidentyfikowane przez rodziny,ale badania genetyczne naprawiły tę pomyłkę.
Dlaczego teraz ta informacja i czemu miała służyć,skoro wszystko zakończyło się pomyślnie.
Wydaje się to być szytą grubymi nićmi intrygą,bo od miesiąca temat katastrofy nie jest obecny w mediach,emocje opadły,a dla polityki rosyjskiej stały konflikt wśród polskich polityków jest korzystny.Zwłaszcza że mamy objąć prezydencję w UE,a i wybory będą w tym czasie.Rosji przydałaby się kompromitacja Polski w UE,przedstawienie jej jako państwa chaosu,nieprzewidywalnego, z silną rusofobią,aby wyeliminować ją z rozmów UE-Rosja.
Ciekawe,czy politycy polscy dadzą się w to wciągnąć i czy Kreml trzyma jeszcze coś w zanadrzu?