Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

System polityczny

(1)
2011-05-25 16:09 | Cegla
Obecny system polityczny


Zobacz film :
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/05/23/tadeusz-cholda-zabrany-wbrew-wlasnej-woli-do-szpitala-psychiatrycznego/

W strukturach wolnego rynku, a inaczej wolnej Amerykanki trzeba nuczyc sie dzialac zgodnie z litera prawa. Nie wolno przede wszystkim przeceniac swojej wartosci !!! Swoje umiejetnosci stosuj na swoim poletku, ale nie na arenie krajowej. Na arenie krajowej jestes obywatelem podlegajacym prawu, z ktorego nigdy sie nie wymigasz - pamietaj o tym !!!

Jezeli jakikolwiek urzad o cokolwiek cie prosi, to musisz to wykonac zgodnie z litera prawa. Tylko tyle od ciebie sie wymaga !

W powyzej wymienionym systemie nie chodz sam do lekarza, do urzedow staraj sie chodzic z kims bliskim, nie bron sie sam i nie stawiaj oporu zadnemu szczeblowi wladzy. Niech ci przswieca swiadomosc, ze na wladze nie poradze !!! Pamietaj o tym, ze wladza w/w systemie moze bezprawnie zrobic z taba absolutnie wszystko i do wszystkiego sie przyczepic. Pamietaj tez, ze na taka wladze zgodzil sie Narod w referendum unijnym - przystapienie do Unii Europejskiej. Ja nie zartuje ! Ja chce ci uswiadomic, zebys w najlepszym wypadku nie zostal kaleka podczas jakiegokolwiek oporu. Kaleka moralnym lub fizycznym.

W/w system uzurpuje sobie dogodzenie wszystkim. Uwaza, ze caly czas sie rozwija dlatego wszelka krytyka jest zabroniona. Nie na pismie, ale w umysle !!! Stad czesto w rozny sposob wywiera sie presje na krytykujacych.