Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowa idea

(1)
2011-05-26 15:37 | Cegla
Alex Jones - po angielsku : http://www.youtube.com/watch?v=_ADEHgA2l68&feature=youtu.be

Coz daja demonstracje uliczne ? Demonstracjami ulicznymi zajmuje sie tylko policja, a nie politycy !!!

Politycy wiedza, ze narod jest niezadowolony, ale czesto nie wiedza tak naprawde, jaka jest tego przyczyna. Nie wiedza, co tak naprawde narod wie o przyczynach powodujacych zlo. Idz osobiscie do Posla czy Senatora i porozmawiaj z nim o tym co wiesz, co Cie niepokoi, co przewidujesz. Porozmawiaj z nim o rozwiazaniach.

Zamow sobie wizyte u polityka i namow do tego innych. Masz prawo spotkac sie ze swoim poslem. On ma urzad przeznaczony do tego !!! Porozmawiaj z nim i zainetresuj go swoja wiedza i obawami.

Takie akcje powinny byc codziennoscia. Caly narod powinien uczestniczyc w tworzeniu rzeczywistosci. Wybrales Posla wiec go pilnuj !!! Pilnuj go, zeby nic nie przeoczyl, zeby o wszystkim wiedzial, zeby mial swiadomosc rzeczywistosci i potrzeb na dzisiaj.

Tylko spokoj potrzebny jest wszystkim. Zgoda buduje ! Rozmawiaj ze swoimi politykami. Oni to maja w obowiazkach swojej pracy. Politycy nie moga odrywac sie od narodu. Nie wolno im zamykac sie w Sejmie czy Kongresie. Po to maja Biura Poselskie. Odwiedzaj je !!!