Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Akademia Obrony Narodowej znów gospodarzem prestiżowego wydarzenia Komendanci wojskowych uczelni państw Nato w Polsce

(1)
2011-05-28 14:11 | Bogdan Wegrzynek
29.05.2011 – 1.06.2011 r. Kraków. W ostatni weekend maja rozpocznie się Konferencja Komendantów uczelni wojskowych państw NATO, skupiająca także przedstawicieli z państw uczestniczących w Programie Partnerstwo dla Pokoju oraz Dialogu Śródziemnomorskim. Ponad 120 uczestników konferencji, z których ponad połowa to rektorzy i komendanci uczelni, będzie dyskutować o najważniejszych zadaniach szkolnictwa wojskowego, z perspektywy procesu bezpieczeństwa globalnego. Organizatorem czterdziestej już konferencji, po raz pierwszy organizowanej w Polsce, jest NATO Defence College, a rolę gospodarza i współorganizatora pełni Akademia Obrony Narodowej.

Serdecznie Zapraszam do udziału
Bogdan Węgrzynek