Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wizy do USA

(6)
2011-05-28 14:26 | Cegla
Polska chce zniesienia wiz do USA. Ja uwazam, ze nad tym powinien zastanowic sie kazdy obywatel. Wiza, to jest uzgodnienie pobytu z rzadem USA czy innym. Takie uzgodnienie sklada sie z ewidencji naszego czasu pobytu, naszego miejsca pobytu i naszej przyczyny pobytu. Jezeli zglosimy sie do rzadu USA po wize, to rzad USA o nas wie i w razie potrzeby pomoze nam znalezc kogos z rodziny, pracownika, czy turyste z wycieczki. Jak mamy wize do jakiegos kraju, to ktos w tym kraju ma za nas odpwiedzialnosc o czym wie rzad danego kraju. Bilet lotniczy mozna zgubic, czy moga go ukrasc. Na bilecie lotniczym nie zaznacza sie miejsca zatrzymania. Rzad kraju, do ktorego wjezdzamy bez wizy nic o nas nie wie !!! Szukaj wiatru w polu. Miejscowi czasami sa sprytni i juz na lotnisku obserwuja nowych przybyszow z kartami kredytowymi i z forsa.

Poszukajcie w internecie, do sprzedania sa piece krematoryjne i dwumetrowe maszynki do mielenia miesa. Unicestwic dzisiaj czlowieka, to zaden problem, a jego kartami mozna sie jakis czas poslugiwac. Glod narkotykowy trwa....

Drastyczne : http://vomito.pl/2009/11/maszynka-do-miesa/

Nie jedz nigdzie bez wizy, bo mozesz zginac bez echa !!!

Pozdrawiam. Goska

PS. Wiadomosc z ostatniej chwili - USA chce wprowadzic z powrotem wizy do Polski !
 • 2011-05-28 15:48 | deadeyes

  Re:Wizy do USA

  To w końcu znieśli, zniosą czy nie? O.o
 • 2011-05-29 03:10 | Ted

  Re:Wizy do USA

  Na razie tylko gadaja.
 • 2011-05-30 18:24 | ryzyh

  Re:Wizy do USA

  A ja uważam ze Rudy Tusk nieźle przeszkolił Księcia_BULBUL_żyrandola, że nie zrobił żadnej poważniejszej gafy.
 • 2011-05-31 19:47 | jerry11

  Re: Wizy do USA?

  "Rzad kraju, do ktorego wjezdzamy bez wizy nic o nas nie wie !!! Szukaj wiatru w polu."

  Bajdurzenie pospolite! Nawet osoby korzystajace z bezwizowego ruchu do USA sa notowane w amerykanskich komputerach (listy pasazerow, a pozniej przez urzednikow amarykanskiego "immigration" na lotnisku w USA)...

  P.S. A z wiza, czy bez wizy, zaginac mozna. I fakt posiadania wizy do danego kraju nie ma tu praktycznie zadnego znaczenia!
 • 2011-06-01 03:40 | bozo

  Re:Wizy do USA

  żery, zapominasz że jak się wylatuje z USA to nikt tego nie notuje. Jeśli w międzyczasie nie zrobisz żadnego wałka w stylu jazda po pijaku to możesz się tam huśtać dość długo i później wyjechać jakby nigdy nic się nie stało. Taki to system mają ci Jankesi. Nie zapominaj, że INS wydał wizy pobytowe kilku faciom, którzy zginęli w samobójczych atakach na WTC, długo po tym jak ich zdjęcia były niemal codziennie pokazywane w telewizji w każdym dzienniku wieczornym. Czy można to wytłumaczyć czymś innym niż głupotą i lenistwem? Pytam poważnie, Dżery.