Wyszukaj na forum

Forum

Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pożegnanie.

(10)
2011-06-02 15:25 | tkw
Niniejszy wpis jest moim pożegnaniem z tym forum.

Ostatnio moderator wycina wpisy, które - moim zdaniem - zupełnie na to nie zasługiwały. Nie wiem, czy to nowy moderator czy są to nowe wytyczne Redaktora Naczelnego, ale tak ostra cenzura na forum zaprzecza - moim zdaniem - samej fundamentalnej idei forum, czyli wyrażaniu swoich poglądów.

Oczywiście to Redakcja jest właścicielem forum a nie "tkw", więc to Redakcja ustala reguły gry, ale z kolei to ja decyduję, czy na takim forum zabierać głos czy nie. Przy takiej cenzurze - uważam, że nie warto. Poza tym nie podoba mi się, że usuwając wpis moderator nie ma zwyczaju zawiadamiać autora, dlaczego jego wpis został usunięty a ostatnich usunięć zaiste - nie rozumiem.

Pewnie sporo forowiczów ucieszy się na wieść o moim "zniknięciu". Nie będę wymieniał "nicków", ale są i byli na tym forum tacy, którym jestem wdzięczny za ciekawe dyskusje i których bardzo cenię. Niestety są też tacy, których żegnam bez żalu, ale nawet ich wpisy, choć nie podobały mi się, tworzyły klimat tego forum. Niestety, ostatnio to forum zostało nadmiernie ocenzurowane i stąd moja rezygnacja.

Ale od czasu do czasu poczytam sobie Wasze wpisy i nie wykluczam, że kiedyś wrócę do dyskutowania z Wami.

Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia. Ktoś spyta "jakiego szczęścia" ? A to już każdy o sobie wie najlepiej, czego mu do szczęścia trzeba ...
  • 2011-06-02 17:37 | camel

Re:Pożegnanie.

Co, tobie też wycięli pytanie do Żyrandola? Moje dotyczyło faktu, że nieczęsto świeci tłustym obliczem poza kościołem. Nie załapało się, ale się nie zniechęcam, czego i tobie życzę.
  • 2011-06-03 10:49 | konrad44

Zniknął Twój poprzedni temat. Ciekawe...

• 2011-06-03 10:50 | konrad44

Palant.
  • 2011-06-03 11:17 | tkw+

Drogi tkw!
    Przykro mi,że Cię to spotkało.Pisanie na róznych forach to przecież całe twoje życie.
    Coś tak pokierowało Twoim losem ,że masz takie a nie inne poglądy.Może życie osobiste tak Ci dało w kość ,że stałeś się człowiekiem cynicznym i zacietrzewionym .To było widać w twoich postach.Jak było, nie wiem.
    Jest wiosna .Wspaniałe dni.Jakiś spacer z rodziną,wnukiem lub inną bliską osobą ,rozwieje twoje zmartwienia.Jeżeli jednak dalej pragniesz wymądrzać się i wykpiwać z ludzi ,którzy z Tobą wchodzą w dyskurs no to masz nieograniczone pole do popisu w takich pismach jak np.Rzepa lub Uważam rze
    No ale tam piszą same smutasy.

No więc Drogi tkw na drogę torbę i kij oraz Szczęść Boże.

• 2011-06-03 14:41 | tkw

Zapomniałem podać maila dla tych, co zechcą ze mną się skontaktować poza forum

tkwtkw@onet.pl

pozdrawiam
  • 2011-06-03 20:21 | jvelzkeyek

Nie musisz się obrażać.
    Twoją misją, kłamstwa obnażać.
    Bez "Polityki"będzie ci trudno,
    a bez twoich tekstów nudno.
    Pozdrawiam
    i do zmiany decyzji namawiam
  • 2011-06-04 01:13 | voor

Im mniej szumowin na tym forum tym lepiej dla poziomu dyskusji jaka się tu czasami toczy.Chamstwu Stop.Udawał intelektualistę a w gębie kloaka.
  • 2011-06-04 09:19 | konrad44

"Im mniej szumowin na tym forum tym lepiej dla poziomu dyskusji..."

Otóż to - w takim razie skorzystaj z tej mądrości i więcej się nie udzielaj.
    Parafrazując Foresta Gumpa - mądry ten, kto mądrze robi. Więc nie zwlekaj.
  • 2011-06-05 11:04 | bryka

Wpadłeś w patos.Niepotrzebnie.Pomyśl sobie,że dzięki Twojej (między innymi) aktywności wiele osób ma zajęcie.Ci co czytają.Ci co polemizują.Ci co wycinają.Ci co raportują.Ci co czytają raporty.Ci co kreślą słupki nastrojów społecznych przeznaczone dla creme de la creme naszej elity i wreszcie creme de la creme która te słupki nabożnie ogląda obmyślając nowe sposoby uszczęśliwienia poddanych.Pomyśl ciepło o nich i zostań.
    Do POLITYKI nie można miec pretensji.Wybory idą.Czujnosc wzmożona obowiązuje.