Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

nie dwuznacznik lecz seksizm

(1)
2011-06-05 14:34 | toja1945


Wywiad red. Żakowskiego z posłanką Muchą
W „Długu honorowym” B. Winawer opisuje pannę, która każdy zwrot w ustach mężczyzn brała za dwuznacznik (teraz - seksizm), a na dzwięk „kalarepka” i „żętyca” wprost kwiknęła z uciechy a potem zasznurowała usta. Pomyślcie, przez zmianę nazwy poseł stracił cnotę. Tak to jest z małpowaniem absurdów jankesów. Strach przed baboludami powoduje, że wielu chłopów zmienia orientację. Ja sam zastanawiam się czy nie uciec od żony do „jakiej silnej menczyny”.
Żartuję, moja żona nie lubi much.