Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pan Paweł Nitonisio Kowal .

(2)
2011-06-06 18:47 | Sławomir Osiński
Poprowadzi PJN do porażki.Delegaci wybrali p. eurodeputowanego ,który ,od kiedy pamiętam ,nie potrafi zająć w dyskusjach w wielu programach publicystycznych jasnego ,własnego stanowiska.Facet wije się ,poci i pływa zawsze wokół tematu. Nauki b. szefowej p. min.Fotygi nie poszły w las.
  • 2011-06-07 09:34 | wnukmarek

    Re:Pan Paweł Nitonisio Kowal .

    To wcale o nim źle nie świadczy,po prostu nie nauczył się łgać jak wytrawni w tej dziedzinie Tusk,Graś,Halicki,Nowak i inni,głównie z PO i SLD.Nie jest też tak oszołomiasty jak pisiory.Nie sprawia też wrażenia chorego umysłowo jak jego była szefowa.Ale nie widać w nim nawet cienia charyzmy,bardziej pasuje do grzebania się w archiwach,niż do polityki.