Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Barack Obama dla POLITYKI

(10)
Barack Obama ocenia swą wizytę w Polsce i Europie, mówi o relacjach z UE i Rosją oraz ujawnia szczegóły współpracy wojskowej z naszym krajem - w jedynym dla polskiej prasy wywiadzie, którego udzielił prezydent USA. Publikuje go najnowsza POLITYKA.
 • 2011-06-07 19:27 | Zaratustra

  Nie rozumiem

  Nie bardzo rozumiem, dlaczego Polityka cieszy się z przeprowadzonego wywiadu w... USA. Chyba można to sobie tłumaczyć w ten sposób, że skoro jedyny wywiad był dla Salonu24, no to trzeba było aż tak odreagować, żeby dodzwaniać się do Stanów Zjednoczonych? ;) Trochę to śmieszne. No ale gratulacje.
 • 2011-06-07 19:39 | Adieu

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  Nie rozumiem tej czołobitności wobec przyjaciół zza oceanu. A juz wstawka p. Obamy, ze "jak będą wizy to będziecie mogli sobie kupowac na 5-tej ulicy" warta jest odnotowania w annałach, nie powiem czego. Jakoś nikt z panów dziennikarzy nie zauważa, że USA jest bankrutem. Zapozyczyli się gdzie się da, najwięcej w Chinach. Chiny tylko czekają na odpowiedni moment aby zażądać zwrotu pożyczek. I wtedy dolary będą miały wartość makulatury.
 • 2011-06-08 08:41 | taok

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  Chiny moga sobie zadac, ale to US ma lotniskowce na Morzu Japonskim.
 • 2011-06-08 11:06 | Wronisław

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  Ale ten gościu ma "smooth" gadkę, widać dobrze przygotowuje się przed każdą wizytą, sympatyczne, choć strzelanie jak z karabinu komplementami jakoś mnie nie przekonuje.
  I ta trwoga redaktora gdy zadaje pytanie jak USA odbiera Polskę... to chyba sentyment lat 80/90. Czas na zmiany i w polityce i mediach.
 • 2011-06-08 15:28 | Josef Zawila

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  Szanowni Przyjaciele, czytajac wszystkie wypowiedzi stwierdzam, ze ta jest
  najbardziej sluszna i aktualna. Bicie czolem pana Obamy jest zwiazane z jego
  bankructwem w USA. Prasa polska powinna tez realnie spojrzec na fakt zaproszenia pani MERKEL do USA ktora dzisiaj otrzymala najwyzsze amerykanskie
  odznaczenie. O czym to swiadczy i po co ono jest ? Niemcy maja placic za bledy USA i odznaczenie jest na tkzw. WYROST,czyli pani Merkel musi policjantowi z USA sie zrewanzowac za mur berlinski i wolnosc ( DDR) moze
  powiecie cos w POLITYCE na temat najwyzszego odznaczenia pani MERKEL w dniu dzisiejszym ? Nikt w wiadomosciach lub Faktach tego nie zrobil...
  Polska powinna sie trzymac z Niemcami i nawzajem wspolpracowac, bo firmy niemieckie trzymaja polska gospodarke ( Opel, Dr.Oetker, ALDI, LIEDL i wiele innych, ktore placa podatki i zatrudniaja ludzi !!!)Pozdrawiam - Joziu
 • 2011-06-08 17:55 | wladeczek

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  ojejku pan prezydent udzielil wywiadu!!!!!!
  takie wywiady to on daje codziennie,zmieni tylko nazwe kraju i gotowe. np w afganistanie czy w egipcie ,"bohaterski narod radziecki (tfu co ja tu pisze)walczy o demokracje i freedom,tak jak amerykanski narod (wkrotce radziecki)
  co do merkel ,dal jej odznaczenie ,a co tam niech se ma ,pan prezydent dostal nobla nie wiadomo za co to co tam takie odznaczenie
 • 2011-06-08 21:02 | Adam 2222

  Josef musisz przyznać ze jednak Obama ładniej uśmiecha się od Merkel i to hrabiom z III RP wystarczy

 • 2011-06-09 00:01 | Gruby

  Czy ktoś w ogóle pamięta jeszcze czego dotyczyła miniona wizyta i jakie ważne sprawy udało się dla Polski załatwić?

  .
 • 2011-06-09 08:57 | Gogo

  Thank you, Poland!

  ... you, USA!
 • 2011-06-20 11:17 | jo

  Re:Barack Obama dla POLITYKI

  Polacy mieli i nadal mają, dziś już może w mniejszym stopniu, kompleksy wobec zachodnich krajów. Czasami bezpodstawne. Niestety wyczuwalne są czasem uprzedzenia i traktowanie emigrantów z Polski w Anglii, Niemczech czy Ameryce. Wielu Polaków to wartościowi i dobrze wykształceni ludzie, ale wyjechało swego czasu akurat dużo najniższych warstw społecznych Polaków, które narobiły złą opinię, oby nie nieodwracalną
  !