Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jakub Wojewódzki za rasistowskie prostackie "żarty" powinien zniknąć z POLITYKI

(3)
2011-06-10 10:00 | sauer
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9758353,Kuba_Wojewodzki_straci_prace__Za_chamstwo_i_rasizm.html

Są inne gazety, gdzie z pewnością zostanie przyjęty z otwartymi ramionami.

Ale błagam Was niechże POLITYKA będzie wolna od rasizmu.
Ja oczywiście wiem, że pan Jakub Wojewódzki nie jest skrajnym prawicowcem, neofaszystą itd. Wiem, że te żarciki wynikały raczej z jego głupoty i prostactwa. Ale prostackie żartowanie z czarnoskórych mieszkańców naszego kraju moim zdaniem nie powinno być tolerowane w tak szacownym medium jakim jest POLITYKA. Zawyżajmy poprzeczkę!

Pozdrawiam
zniesmaczony stały czytelnik