Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Blidę zabił system, stworzony przez Kaczyńskiego i Ziobro

(2)
2011-06-15 07:49 | psr18gh
Pan Ryszard Kalisz kierujący sejmową komisją śledczą badającą okoliczności śmierci Barbary Blidy uważa, że panią Blidę zabił system stworzony przez Kaczyńskiego i Ziobro. Nawet jeżeli będzie to tylko konkluzja komisji, a sejm nie skieruje tych panów do Trybunału Stanu to i tak będzie to zadośćuczynienie tej tragicznej śmierci.
Niech redaktor Czyszkowski z Dziennika TVP1 wie, że nie zapomnieliśmy jego nagonki wieczorem w programie Misja Specjalna, na dzień przed śmiercią tej wspaniałej kobiety. Jak facetowi nie wstyd występować jeszcze w telewizji. A jak stara się przymilać telewidzom. Ile razy widzę go na małym ekranie to krzyczę: Blida, Blida !