Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kraj swira

(2)
2011-06-18 04:03 | rockafella
Slyszalem o pani Gretkowskiej od jej nowoyorskich kochankow raczej same negatywne oceny, a ze sami recenzenci okazali sie niewydarzonymi artystami o charakterach dupkow zolednych sprawe zamknalem na dnie najnizszej polki w biorku pamieci. Z tego wywiadu autorka feministka okazuje sie nader interesujaca postacia. Diagnoza zostala postawiona poprawnie, pozostaje tylko kwestia leczenia. A jesli chodzi o leczenie to wiadomo ze lekarzu lecz sie sam. Skoro w kraju mieszkaja same swiry to co robi w tym szpitalu psychiatrycznym sama autorka skoro chadza w takiej samej piddzamie jak pozostali pacjenci. Poza tym zaden kraj w tym rowniez zachwalana Szwecja czy farancyja nie sa idealne. Polska zasiedlona jest przez Polakow, ktorzy nigdy Francuzami ani Szwedami nie byli. Z Polakami nalerzy rozmawiac po polsku, chociarz uprawianie milosci po francusku lub szwedzku moze nadac kolorytu tym intymnym spotkaniom. A do seksu nie mozna zmuszac a juz na pewno mezczyzn, co pani Gretkowska powinna juz wiedziec po tylu doswiadczeniach.
 • 2011-06-20 11:22 | jvelzkeyek

  Re:Kraj swira

  Jakie podniety lubią kobiety?

  Jakie podniety lubią kobiety?  Do polityki i do władzy idą kobiety.

  Czy doznają tam dostatecznej podniety?

  Wojsko, policja to dla kobiet mało.

  Rządzą w domach, państwami też by się chciało.

  Mężczyźni wycofują się na tyły,

  bo na kobiety nie ma żadnej siły.

  Wolą , więc pichcić potrawy, są lepszymi kucharzami.

  Zaczną niańczyć dzieci, będą lepszymi nianiami.

  Zapowiadają kobiety, że lepiej się będzie żyło,

  jeżeli duże ich grono w Polsce będzie rządziło.

  Nie sądzę aby tak się stało.

  Nie będzie kim rządzić, będzie nas mało.