Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

odpiszcie prosze..

(5)
2011-06-21 00:38 | Salwador
wasza opinia o egzorcyscie czy nie zaszkodzi pomagajac dotyczy powaznych objawowo calego ciala i mysli nie dajace sie wyjasnic medycznie.odp tez na poprzedni moj post /pilne/przemoglem sie bardzo aby to wpisac jak sie lepiej poczulemn troche walcze z powaznymi problemami calego organizmu!!!odp na wszytko szczegonie o ksiedzu egzorcyscie!
 • 2011-06-21 00:41 | Salwador

  Re:odpiszcie prosze..

  zaden lekarz od dawna nie pomaga poza tym nie da sie tych męk wyjasnic medycznie sa poza medycyna dotycza innych sfer..tylko mi uwierzcie..pilna sprawa..
 • 2011-06-21 03:08 | camel

  Re:odpiszcie prosze..

  Słuchaj, poszukaj psychologa. Niewierzącego (to konieczny warunek). Duchy i zmory nie istnieją. Są wytworami naszych umysłów. Ksiądz ci w niczym nie pomoże, chyba że masz za ciężką sakiewkę i potrzebujesz ulgi. Nie daj się chłopie!
 • 2011-06-21 08:53 | wnukmarek

  Re:odpiszcie prosze..

  Psycholog lub nawet bardziej psychiatra,bo psycholog to nie lekarz.Psychiatrzy leczą nie tylko chorych psychicznie,jak to jest w obiegowej opinii.Wiele poważnych dolegliwości ma podłoże nerwowe i psychiczne.Egzorcyści to szarlatani,którzy prędzej wpędzą w chorobę niż ja wypędzą.Zresztą ich "działanie" to też swoista psychologia.
 • 2011-06-22 02:47 | Salwador

  Re:odpiszcie prosze..

  na jakiej podstawie tak sadzisz ze to psychologia?Czy niue zaszkodza egzor. w sensie nie usidla jakos nie narzuca czegos po smierci czy teraz czy tylko uwolnia lub nie?NO bo gdzie pomoc?Mowie zaden lekarz nic nie da,wspomiani byli pogorszyli a to sprawa ciala i 'ducha'?.mysli..To nie idzie opisac.TU nie chodzi o zmory raczej(komentarz do wyp. powyzej)..