Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Transfery za miliony euro

(2)
Transfery rozpaliły świat futbolu o wiele bardziej niż finisz rozgrywek ekstraklasy, a nawet finał Ligi Mistrzów, w którym Barcelona pokonała Manchester United!
 • 2011-06-21 21:36 | JWRJWR

  1

  Póki co transferowym rekordem w historii jest przejście C. Ronaldo do Realu Madryt.

  Alexis Sanchez to przy nim piłkarski średniak.

  Parę lat temu Manchester City oferował Barcelonie 200 mln € za Messiego. Do transferu nie doszło.
 • 2011-06-22 07:02 | Kris Poland

  Scout...

  Słowo 'scout' oznacza po angielsku zwiadowcę, kogoś przeprowadzającego rekonesans. 'Scout about/for' - przeprowadzać rozeznanie czegoś. 'Boy scout' to zasadniczo skaut B.Powell'a. Spolszczenie i przypisanie mu zarazem jednego znaczenia mogło wprowadzić autora w błąd. Panowie węszą i szukają nowych nabytków dla swoich drużyn, przeprowadzają rekonesans.