Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zakaz wykorzystywania dzikich zwierząt w cyrku

(3)
Nie było łatwo, ale się udało. Ponad partyjnymi podziałami. I mimo presji samego premiera – skądinąd zapalonego myśliwego - by jego partyjny kolega wycofał swój wniosek o zakazaniu cyrkom wykorzystywania dzikich zwierząt.
 • 2011-06-27 21:44 | Vera

  Wołanie na dziskiej puszczy - Od Bugu do Odry

  Przypomina mi się tylko, jak to zawodowi opiekunowie zwierząt argumentowali, że nie opłaca się robić "ludzkiej" siedziby dla niedźwiedzia, szkoda pieniędzy bo za parę ZOO będzie przebudowywane.
  Oby nie był Pan Jedynym wołającym na tej puszczy. Całym sercem za.
 • 2011-06-28 02:48 | Realista

  Re:Zakaz wykorzystywania dzikich zwierząt w cyrku

  Teraz to już tylko czekam na to, aż nasze kochane "liberalne" elity zaczną porównywać hodowlę i ubój zwierząt do Holocaustu, a jedzenie mięsa do kanibalizmu. Oczywiście za wszystkie te wykroczenia powinna grozić kara co najmniej 25 lat więzienia :/ Niedługo człowiek będzie musiał się przeprowadzić do Azji, aby zamieszkać w NORMALNYM państwie, bo w Europie jak widać cała polityka została zawłaszczona przez krzyczące mniejszości, walczące o wszystko, tylko nie o zdrowy rozsądek...
 • 2011-06-28 15:35 | warszawiak

  Re:Zakaz wykorzystywania dzikich zwierząt w cyrku

  Zakaz wykorzystywania dzikich zwierząt w cyrku i slusznie. A co z wykorzystywaniem ludzi. Wezmy takiego polskiego posla. Przeciez rowniez jest wykorzystywany. Poselska biedota nie ma prawa nawet samodzielnie myslec. Poslowie poruszaja sie na smyczy trzymanej przez swego dyktatora partyjnego.
  Musza glosowac na jego rozkaz nie maja prawa miec wlasnego zdania. Bo jak ma to moze wylecic z listy i z Sejmu. To nawet gorzej jak zwierzeta w cyrku bo zwierzeta maja organizacje ochrony zwierzat. A posel ?,....