Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nowe materiały budowlane, lepsze technologie

(2)
Obecny sezon budowlany jest tylko trochę lepszy niż ubiegłoroczny. Oferta materiałów – znacznie lepsza. Nowości jest rekordowo dużo. Większość zainteresuje głównie amatorów własnego domu.
 • 2011-06-27 22:27 | czechue

  Wartość merytoryczna

  Zastanawia mnie, czy pisanie o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia to dobra idea, bo nieścisłości oraz błędów w tekście jest tak dużo, że nie wiem od czego by zacząć.

  Meritum jest takie, że technik z tego artykułu nic nie wyniesie, jedynie może się uśmiechnąć pod nosem, a laik zostanie wprowadzony w błąd myśląc, że współczynnik U, zresztą źle zinterpretowany zależny jest tylko od materiału przegrody.

  Poza tym budownictwo pasywne to nie energooszczędne i wiele innych kwiatków.
 • 2011-07-06 18:16 | MMK

  Współczynnik U

  "wprowadzony w błąd (..), że współczynnik U (...) zależny jest tylko od materiału przegrody"
  Eee, a od czego jeszcze w kontekście budowlanym ?