Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Zatłuką żywcem, tak jak ks. abp. Wielgusa."

(5)
2011-07-10 10:13 | psr18gh
"Zatłuką żywcem, tak jak ks. abp. Wielgusa.", powiedział wczoraj między innymi Rydzyk na Jasnej Górze. Kto "zatłukł żywcem" ks. abp. Wielgusa? Ten "mord" popełnili między innymi pan prezydent Lech Kaczyński, pan Jarosław Kaczyński i pan Kurtyka. Widzieliśmy ten cyrk na żywo w I programie TVP, więc chyba nawet dla fanów Radia Maryja, telewizji Trwam, oraz dla czytelników Naszego Dziennika nie ma wątpliwości kto "zatłukł" Wielgusa.
 • 2011-07-10 11:59 | jvelzkeyek

  Re:

  Ojca Rydzyka w Brukseli zatłuc chcieli.
  O czymś takim dotąd Polacy nie słyszeli.
  Powiedział na Jasnej Górze o tym rodakom,
  że w kraju mają demokrację byle jaką.
 • 2011-07-11 23:11 | Abdank

  Re:

  Właśnie. Przecież to były prezydent zablokował objęcie przez byłego współpracownika SB, abp. Wielgusa arcybiskupstwa warszawskiego. To Lech Kaczyński interweniował w Watykanie i bił brawo w katedrze, kiedy arcybiskup zrezygnował. To kto "zatłukł żywcem" arcybiskupa :)))"
 • 2011-07-12 06:53 | psr18gh

  Re:

  Wtedy Nasz Dziennik stawał ręka w rękę z Gazetą Wyborczą w obronie ks. abp. Wielgusa. To były piękne dni, po prostu piękne dni - jak w piosence.
 • 2011-07-12 22:02 | Abdank

  Re:

  To się nazywa "stałość poglądów" :)))