Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seks afery ciąg dalszy?!

(1)
2011-07-12 15:20 | ktoś
Polska to kraj, którym wychodzą na jaw coraz to nowsze afery. Najwięcej z nich niewątpliwe dotyka sceny politycznej. Bardzo często te kontrowersyjne sprawy przysłaniają racjonalną pracę naszych organów ustawodawczych. Ciągłe rozwiązywanie niepotrzebnych problemów, które wynikają z tego, że niewłaściwe osoby rządzą naszą ojczyzną, odsyła na boczny plan sprawy, które o wiele są ważniejsze dla Polski i dla Polaków. Wracając do afer to mamy do czynienia z koleją, która ujrzała światło dzienne i pochodzi ona z cyklu „ SEKS AFER”. Widać, my tez nie możemy powstydzić się tym, ze posiadamy polityka pokroju Berlusconiego, który lubiła się zabawić w dosyć specyficzny sposób.
Chcesz wiedzieć jak poseł sejmu RP odreagowywał wraz ze swoją żoną „ stresujący dzień pracy” i w czym dorównuje włoskiemu premierowi?! Czy chcesz wiedzieć na co przekazuje „ciężko zarobione” pieniądze?! KONIECZNIE PRZECZYTAJ TEN ARTYKUŁ- http://pordubitz.org/1/wiadomosci.onet.pl