Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tour de France chce odzyskać dobre imię

(6)
Ruszył Tour de France. Dla kolarstwa to kolejna okazja, by powalczyć o utraconą cześć.
 • 2011-07-17 01:51 | martkacy

  nie wyniki

  ale to nie wyniki są w tym sporcie dla kibiców najważniejsze..

  podjazdy, spektakularne ucieczki, samotne pościgi z końca peletonu na początek.. itd.
  Szanse na starcie mieli wszyscy te same, a Ci ktorzy wzięli na siebie to ogromne ryzyko
  dopingu, ryzyko dla zdrowia i kariery.. dobrze że przynajmniej maja lekarzy...

  Brzydkie jest to bardzo, fakt.
 • 2011-07-18 12:39 | wiew

  Re:Tour de France chce odzyskać dobre imię

  'Polityka' jak wskazuje tytuł lepiej niech zajmuje się polityką natomiast
  sprawy których nie rozumie, n.p. sport, pozostawi innym.
  Inaczej, tylko się ośmiesza jak tym artykułem, adresowanym chyba dla tych co o kolarstwie dotąd nie słyszeli.
 • 2011-07-18 14:27 | Piątek Marcin

  Re:Tour de France chce odzyskać dobre imię

  Tak jest ! Literaci do piór ! Studenci do ...
 • 2011-07-18 14:33 | warsaw

  Re:Tour de France chce odzyskać dobre imię

  Literaci do piór ...
 • 2011-07-18 16:35 | nelson

  Re:Tour de France chce odzyskać dobre imię

  Sport już bardzo dawno zatracił swoją właściwą idee. Te pozostały już chyba tylko w starożytności. Bo czasy współczesne nadały mu swoje oblicze - doping, oszustwa, rywalizacja za wszelką cenę, w myśl zasady "najważniejszy jest wynik". To jest dzisiaj nasz "sport", niestety...
 • 2011-07-18 17:04 | Wu

  Re:Tour de France chce odzyskać dobre imię

  Prawda, że z artykułu powiało ignorancją, może nie aż taką jak wylewa się w felietonach Ludwika Stommy(którego wiedza na temat wyczynowego sportu ogranicza się pewnie do wyjazdów składakiem do sklepu po drobne zakupy) traktujących o Tour de France, ale zawsze. Nie znaczy to, że tematem powinni zajmować się tylko "fachowcy" w fachowych tytułach. Może wypadałby przybliżyć przeciętnym konsumentom chleba zagadnienie,zdaje się że z powszechnej niewiedzy bierze się wiara w powszechność zjawiska dopingu i jego konieczność dla osiągnięcia wyniku w wyczynowym sporcie, nie mniej jest to tylko i wyłącznie wiara, a nie wiedza, a większość publikacji o zjawisku traktujących nie ma pokrycia w faktach, i niestety budzi irytacje podczas lektury.
  Szkoda, że Polityka tak rzadko tematem się zajmuje, a jeśli to też nie najstaranniej. Niewątpliwie jest o czym pisać i mało kto pisze rzetelnie bez chęci pokazania taniej sensacji.
  Mam nadzieję Politykę stać na odwagę burzenia stereotypów?
  Doktor Garlicki też robił wiele rzeczy mogących świadczyć o tym, że bierze łapówki i wielu ludzi w to uwierzyło, ze zwalczaniem dopingu w wielu przypadkach jest podobnie, z reguły ktoś o to posądzony staje się od razu skazanym bez prawa do obrony, bo tylko winny się tłumaczy. Wypadałoby żeby ktoś poważny podjął ten temat