Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(1)
Doskonałe wieści płyną z resortu rozwoju regionalnego. Potwierdzają one wiodącą pozycję Polski w wydawaniu unijnych pieniędzy.
  • 2011-07-22 18:03 | Vera

    Drobna uwaga

    Dawanie Polsce pieniędzy na wydawanie jest oznaką europejskiej solidarności. Dlatego Polska jak nikt inny w Europie jest ostatnio za jeszcze większą europejską solidarnością. Zupełnie inaczej było w czasach kiedy PiS i PSL opowiadały, że europejska solidarność to oszustwo. Pamiętamy też paniczny strach PiS, kiedy istniała możliwość, że Polska nie będzie w stanie wydać pieniędzy, które jej się w ramach solidarności należą i - co absolutnie niedopuszczalne - mogłoby się zdarzyć, że składka europejska byłaby wyższa (tfu przepadnij maro) niż umiejętności wydawania dotacji. Na szczęście i tu PiS wygrał, jak zresztą zawsze i wszędzie wygrywa.