Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ulica imieniem Barbary Blidy

(6)
2011-07-23 12:23 | psr18gh
Powinna powstać ulica imieniem Barbary Blidy. Jesteśmy to winni tragicznie zmarłej. Szczególnie namawiam Ślązaków o upamiętnienie tej pięknej postaci.
To przerażające, że ludzie o kamiennych sercach: Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro, Bogdan Święczkowski, Krzysztof Sierak, Bogdan Janeczek, Grzegorz Ocieczek, Marek Wójcik, Krzysztof Błach, Anita Gargas-Wojciechowska i jeszcze parę innych osób nie ma wyrzutów sumienia. Zorganizowali oni nagonkę na wspaniałą kobietę doprowadzając ją do ostateczności i nikt z nich nie przeprosił i nie poprosił o wybaczenie.
W kościele powinien powstać kult błogosławionej Barbary Blidy zaszczutej przez IV RP.