Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(3)
Stało się. Anja Rubik, nasz najlepszy towar na eksport, wzięła ślub. Niestety, wyszła za Serba, na Majorce, w obrządku prawosławnym, z koroną na głowie i nie miała sukni od Zienia. To się nie mieści nie tylko w głowie, ale i w całej Polsce.
 • 2011-07-30 04:43 | Abdank

  Mea culpa? Nie sądzę.

  Dorota Rabczewska wyznała, że „w Polsce jest stanowczo za dużo buraków”.
  ***
  To dlatego, że antypatriotyczna władza zamknęła cukrownie.

  Emilian Kamiński, aktor i dyrektor teatru Kamienica. Emilian wyznaje, że od dziecka bał się, że będzie pijakiem. Ale nie został. 
  ***
  Ja bym polemizował. Słyszałem kiedyś jakiś bardzo chamski wiersz w wykonaniu tego pana. Nie wydaje mi się, by na trzeźwo można było coś takiego mówić.

 • 2011-07-31 00:56 | Spoko baniak

  Re:Mea pulpa

  większosć nie słyszała też o Powiatowym. Szczęśliwie nie ma (jeszcze) przymusu oglądania tvn.
 • 2011-08-03 11:43 | xxx

  Re:Mea pulpa

  Radze dobrze przeanalizowac punkt o Honoracie Skarbek. Widac, że raczej ani jej nie słyszales ani nie czytałes jej blogow ani nic. Talentu za grosz, płyta sie nie sprzedaje, piosenki głupie, banalne. Czysta komercja, tandeta. Piosenki bez duszy glebszego przekazu, ot takie na 5 minut. Do historii to one nigdy nie wejda (: Takich jak ona jest na pęczki w polskim show-biznesie. Głos ma tak przerobiony, piosenki tak obrobione.. Ahh szkoda slów. Nie rozumiem czemu ona w ogole sie tu znalazla. Nie jest ani gwiazda ani nic, wiekszosc w ogóle o niej nie slyszała. A charakter tej dziewuchy.. Masakra. Zapatrzona w siebie, wredna, fałszywa, zaklamana i rozpieszczona. Ale to akurat sprawa drugorzędna.