Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

czerniak - nowa metoda wykrywania raka

(1)
2011-07-30 18:41 | agamadej
Rak skóry, tzw. czerniak, to współcześnie choroba która dotyka coraz większą rzeszę ludzi. Zapadalność na tę chorobę jest z każdym rokiem większa. Ponieważ nasz styl życia jest mniej aktywny wolimy się opalić w solariach które są głównymi czynnikami rakotwórczymi zaraz po słońcu. Opalanie w pełnym słońcu w godzinach wczesnego popołudnia jest równie niebezpieczne jako czynnik powodujący raka skóry.Dużo porad info i bezpłatne testy online na stronie tojefura.com