Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwizdy pod pomnikiem Gloria Victis

(4)
2011-08-02 09:52 | psr18gh
To żaden problem dla Platformy sprowadzić "swoich" do wygwizdania pod pomnikiem Gloria Victis Zbigniewa Romaszewskiego, Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Nie zrobiono tego, dlatego zagłosuję na PO.
 • 2011-08-02 10:56 | Sławomir Osiński

  Re:Gwizdy pod pomnikiem Gloria Victis

  Nie jest mi za nich wstyd[takie głosy słyszałem].Odczuwam raczej coś na kształt współczucia wobec tych gwizdaczy i "buczaczy",ludzi oddanych p.Kaczyńskiemu.Potwierdzili jeszcze raz swoje intelektualne pokrzywdzenie.
  Zapomnieli,że są na cmentarzu a nie na stadionie piłkarskim.
 • 2011-08-03 00:11 | psr18gh

  Re:Gwizdy pod pomnikiem Gloria Victis

  Semka, Karnowscy i paru innych "dyżurnych dziennikarzy" z portalu wPolityce.pl, czy w Uważam Rze słusznie oburzali się na dzicz która sikała do zniczy na Krakowskim Przedmieściu. Teraz milczą. Gwizdanie na premiera i ministra Bartoszewskiego podczas składania kwiatów przy pomniku Gloria Victis im nie przeszkadza. Gdyby to fani Platformy wygwizdali tam Kaczyńskiego. O!!! Wtedy dopiero by jazgotali, jak to platformiane bydło nie potrafi uszanować powstańców.
 • 2011-08-03 10:44 | Sławomir Osiński

  Re:Gwizdy pod pomnikiem Gloria Victis

  Do Twojego wpisu:

  Gdyby autor["internauta prześladowany przez reżim Tuska"] strony antyKomor ,w zamieszczonej tam grze, w której strzela się do Prezydenta RP. zmienił obiekt - cel na ,powiedzmy,znaną osobistość z opozycji,czy nadal w oczach J.K i jego ludzi byłby symbolem walki rządu z wolnością słowa?.