Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(5)
W okresie przedwyborczym PiS wzmaga czujność i tropi nieprawidłowości.
 • 2011-08-03 12:46 | Robert Ostrowski

  Ruch Palikota mówi STOP OBŁUDZIE kościoła!

  Rzeczą rażącą i po prostu odpychającą od kościoła jest jego obłuda!
  Sprowadzane z zagranicy bez podatku samochody, "wynajmowane" okresowo w zależności od potrzeb finansowych proboszcza miejsca na cmentarzach, manipulowanie starszymi ludźmi , pijaństwo, pouczanie o czystości przedmałżeńskiej przy własnym rozwiązłym trybie życia, obżarstwo czy zwyczajna zachłanność na pieniądze to rzeczy które tak długo już oglądamy że przestają nas dziwić, stają się tematem dowcipów czy przysłów.
  Obłuda kościoła wiąże się bezpośrednio z ogromem przywilejów które ta żądna władzy kasta już wywalczyła sobie i z żadnego dla dobra wspólnego nie jest w stanie zrezygnować.
  Czy lekcje religii powinny być opłacane z budżetu państwa?
  Czy każda jednostka wojskowa lub policyjna o służbie granicznej nie wspominając powinna posiadać kapelana w randze i o pensji wyższego oficera?

  Konrad Lesiak

  http://www.ruchpoparciapalikota.pl/wiadomosci/rozdzial-kosciola-od-panstwa-postulatem-ruchu-palikota
 • 2011-08-04 23:17 | demetria

  Re:Z życia sfer

  Świetny felieton, obśmiałam się jak norka. Brawo , panie Redaktorze! :)))
 • 2011-08-07 10:35 | popan

  Nowe hasło dla PIS-u:

  jes łi ken.
 • 2011-08-08 16:49 | Wilktor

  Re:Z życia sfer

  Co to właściwie znaczy "... smutne zjawisko narastającej desakralizacji majątku narodowego..."? Czyli czyj jest ten majątek? Narodowy czy kościelny? A może po prostu każda część MN jest z definicji sakralna? Ot zagadka.
  Mam się śmiać, czy płakać? Może ktoś podpowie?
 • 2011-08-09 18:20 | RYCHO

  Re:Z życia sfer Pisomania

  Pis w kampani wyborczej jest w stanie robić większe głupstwa. Poniżanie arcybiskupa to początek. Przecież tylko oni są prawdziwymi polakami i prawdziwymi katolikami. Oni mają patent na prawde wszyscy pozostali to zdrajcy ubecy zomowcy.Przerażające jst to że tego typu oszołomy mogły by mieć wpływ na żądzenie państwem. Brawa dla Wałbrzyszan za pokazanie pisowi gdzie jego miejsce. Mam nadzieje że podczas wyborów do sejmu stanie się podobnie.