Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojna z Prezydentem Kaczyńskim?.

(2)
2011-08-03 14:11 | Sławomir Osiński
Wmawiają nam od dłuższego czasu,jakoby to rząd D.Tuska prowadził swego czasu wojnę ze ś.p. Prezydentem Kaczyńskim.
Czy przypadkiem,po klęsce Prezesa w wyborach 2007 r.pałac prezydencki nie stał się obok sejmu głównym ośrodkiem opozycji wobec rządu?.
Sprawa lotu do Gruzji,lot do Brukseli, czy choćby konferencja ws.klimatu a także wywrócenie zamiarów rządu podczas wyboru sekretarza generalnego NATO mówią o czymś przeciwnym niż twierdzi Jarosław Kaczyński i jego zwolennicy.
O kompetencjach Prezydenta Kaczyńskiego w dziedzinie Spraw Zagranicznych i Obrony Narodowej ,musiał się w związku z tym wypowiedzieć Trybunał Konstytucyjny na wniosek Rządu.
Odpowiedz na pytanie :Kto z kim walczył? tkwi w pytaniu:Kto wchodził w czyje kompetencje?
  • 2011-08-03 15:25 | camel

    Re:Wojna z Prezydentem Kaczyńskim?.

    Daj spokój. Trwa żenująca walka o koryto i PiS nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć doń dostęp. Żaden chwyt nie jest poniżej godności tych, którzy jej nie mają. Troszkę mnie dziwi poparcie dla tej partii: oni są tak żenująco głupi, nielogiczni, podli - jak ktokolwiek mający trzy działające neurony w mózgu, może popierać tych szaleńców? A jednak popiera ich wielu. To ponury prognostyk dla naszego kraju.