Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na tropie elektronicznych mafiozów

(1)
Wymuszanie haraczy było niegdyś przestępstwem, dziś stosowane jest z powodzeniem przez międzynarodowe koncerny jako doskonała metoda pomnażania zysków. Producenci aparatów fotograficznych, komórek i drukarek rozmyślnie wyposażają je w blokady i nieprzydatne funkcje, by następnie naciągać klientów na drogie aktualizacje.
 • 2011-08-08 19:55 | myszvolvo

  Realna wizja digitalnego neo-niewolnictwa

  Kto obroni nas przed Mafią Wielkich Korporacji?
  Przyszłość naszej wolności leży dziś w rękach anonimowych przedstawicieli ludzkiego gatunku. Nikt z nas nie wie kim tak naprawdę są 'The Notorious Charming Rulers of the Internet'. Możemy jedynie mieć nadzieję, że skorumpowany merkantylizmem świat nie zdołał jeszcze zatruć swym pragmatyzmem ich poczucia przyzwoitości, opartego na zanikającym co raz to szybciej zbiorze przestarzałych norm etyki i moralności. Oby tylko chcieli nas bronić dopóki sami nie zrozumiemy, że oni to my, a my to oni.
  United As 1 / Divided By 0.
  ;)