Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Małpia złośliwość

(2)
2011-08-16 09:27 | psr18gh
Pani Kurtyka "produkowała się" dzisiaj krótko w portalu salon24.pl. Dla niej zwolennicy PO to bezmyślne LEMINGI, bo przecież oczywistym jest, że gdyby 10 kwietnia 2010 r. rządził PiS to wypadku lotniczego w Smoleńsku by nie było. Jeżeli część zwolenników PO to lemingi to część zwolenników PiS-u cechuje małpia złośliwość. Oni są na tyle rozumni i wiedzą, że władza PiS-u nic w Polsce nie zmieni a może jeszcze pogorszy sytuację. Tylko im nie o to chodzi. Ważne dla nich jest tylko jedno. Odsunąć PO od władzy za wszelką cenę, na złość, nawet jeżeli są przekonani że będzie wtedy jeszcze gorzej.