Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasza narodowa bylejakość

(1)
2011-08-19 09:50 | Jaf
Trafne i pouczające spostrzeżenia Pana Profesora - właściwie nic dodać, nic ująć. Brak etosu pracy, a szczególnie brak protestanckiego etosu pracy (i zachowania) stawiałbym na czołowej pozycji. To prawda, że Kościół katolicki zrobił z Polaków ofiary oraz obiektem działań szatana. Hierarchia KK otwarcie podsyca mit o tragizmie i klęskach, tym samym pogłębia przedmiotowość społeczeństwa. Najgorzej jednak jest gdy niekompetentna władza próbuje przechytrzyć społeczeństwo swymi pokrętnymi działaniami. Chocholi taniec trwa.