Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajemnica

(1)
2011-08-19 21:53 | jvelzkeyek
Polski MSZ buduje własną globalną sieć teleinformatyczną. - Sikorski wyciągnął wnioski z "narodowych katastrof" - skomentował ten fakt Tomasz Machała w Kampanii na żywo, przywołując wypowiedź ministra, że do zwycięstwa Niemiec nad Polską w 1939 roku przyczyniła się dobra sieć telekomunikacyjna.

Tajemnica


Minister Sikorski Polskę przed katastrofą chce uchronić,
dlatego własną sieć teleinformatyczną pragnie uruchomić.
Niegroźne będą nam wojny ani inne zawieruchy.
Ocali nas tajna sieć i ministra zuchy.
Minister z dawnych klęsk wyciąga wnioski.
Budując tajną sieć troszczy się o bezpieczeństwo Polski.
Minister tajną sieć po cichu buduje,
o czym na prasowej konferencji komunikuje.
Zbudowano cztery centra przetwarzania danych.
Ujawnia tajnej sieci szczegółowe plany.
Minister wokoło o planach resortu rozgłasza.
Wiadomo,że nie jest to tajemnica już tylko nasza.