Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

GMO

(3)
2011-08-24 21:41 | jvelzkeyek
Prezydent zawetował ustawę o GMO

GMO

W ustawie o GMO
prezydent dostrzegł zło
Ustawę zawetował.
Polak nie będzie gotował
modyfikowanej skrobi.
Zachód jak chce niech dalej tak robi.
My chcemy jeść normalne ziemniaczane placki.
bo gdy z ziemniaków GMO można dostać sraczki.
 • 2011-08-25 03:15 | Cegla

  Re:GMO

  GMO

  Czlowiek je coraz roznorodniej, czyli je wiecej komponentow genetycznych jak dotychczas i jakos mu to nie szkodzi. Np. od kiedy w Europie zaczeli ludzie pic herbate czy jesc cytryny ?

  To, ze ktos wzial sie za handel nasionami, to jeszcze nie znaczy, ze je zmodyfikowal. Ciekawe, jak radzi sobie z sezonowaniem ? Na to w Polsce rolnicy powinni zwracac uwage. Europa Wschodnia jest duzo zimniejsza od Europy Zachodniej i dlatego sezonowanie ziarna jest takie wazne. Mosanto zdaje sie nad tym sie nie zastanawia. Globalista chce miec pod kontrola zasiewy i jeszcze chce na tym zarabiac, ale nigdy nie robil tego we Wschodniej Europie. Jak sprzeda zirno z Australii, to zima bedzie urodzajne !? Hindusi na Mosanto tez sie przejechali. Nic im rosnac nie chcialo. 160 tys. rolnikow popelnilo samobojstwo. Tak ich wlasny rzad i ich naiwnosc wyprowadzily na manowce.
 • 2011-08-25 08:55 | jvelzkeyek

  Re:GMO

  Genetycy przy roślinach majstrują,
  może nas nie podtrują.
  Niemcy ogórkiem i kiełkiem się zatruli.
  Bądźmy na eksperymenty czuli.