Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

scena polityczna w kraju moja obserwacja piszcie proszę czy się zgadzacie

(2)
2011-08-28 14:07 | nickname
Wiadomo skądinąd że walka rozegra się pomiędzy PO a PIS.Moim zdaniem popieranie PIS jest co najmniej niepatriotyczne. Polityka którą reprezentuje Kaczyński to polityka nienawiści i złości a to nie zbuduje lepszej rzeczywistości. Personalne ataki na czołowych polityków platformy potwierdzają moją tezę. Kaczyński twardy? Raczej prymitywny wg mnie przepraszam bardzo jeśli kogoś uraziłem ale taki jest mój pogląd. Polacy jako naród wierzący powinni wybierać osoby kierujące się dobrem wewnętrznie silnych w Bogu który jest miłością i radością. Ja widzę w politykach platformy światło dzięki któremu mogą zmienić Polską rzeczywistość. PIS nawet nie umie tworzyć opozycji, bo opozycja powinna pomagać rządzić, a nie rzucać kłody pod nogi partii rządzącej żeby uzyskać obraz siły i majestatu. A Polacy masowo nabierają się na ten wkręt. Czemu? Nie umiemy wybaczyć ciągle roztrząsamy przeszłość zapominając o przyszłości która jest przecież ważniejsza.