Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(1)
Współczesna kampania wyborcza wymaga użycia nowoczesnych rodzajów broni. Jednym z nich jest telewizyjny spot wyborczy.
  • 2011-08-30 17:01 | bryka

    symulatory polityczne

    Najwyrażniej brak u nas szkolenia polityków i symulatorów akcji politycznych.
    Per analogiae do sprawy smoleńskiej.Każdą taką akcję można by było sprawdzic wcześniej i taniej z wiarygodną (w miarę) ocenę skuteczności.Pozwoliło by to także ograniczyc siłę i zasięg rażenia idiotyzmu polityków tylko do wielbicieli takiej działalnosci.Wielbiciele mogli by się tym nasłażdżac na portalu symulatora.Bez konieczności przewijania tych gówien na portalach nie przeznaczonych dla wielbicieli idiotyzmów.