Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie przepraszają za Jedwabne

(1)
2011-09-05 14:20 | serowik
Szanowny Panie Szostkiewicz, za duzo Pan wymaga. Kosciol Rzymsko-katolicki zagubil sie kompletnie w rzeczywistosci, ktorej najwyrazniej nie naucza sie w Seminariach. Handel niemowletami w Hiszpanii, azyl dla pedofili wszedzie na Swiecie, bunt ksiezy w Austrii, tolerowanie, a moze i swiadome poparcie dla mafii w poludniowych Wloszech. Nic dziwnego, ze w Polsce hierarchia koscielna zdecydowala sie poprzec antydemokratycznych populistow. Wsrod nich znajduja sie tez stadionowi bandyci z antyzydowskimi haslami. Potepienie wybryku w Jedwabnym byloby wyraznie potepieniem swoich.
Na naszych oczach schodza ksieza na manowce, wyraznie nie rozumiejac i nie akceptujac nowoczesnego spoleczenstwa obywatelskiego. Szkoda.