Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nergal

(1)
2011-09-06 12:57 | psr18gh
Skoro Nergal jako artysta spotyka się z tak zmasowaną niechęcią w kręgach kościelnych, to chyba jest on dla kościoła bardzo niebezpieczny? A takie z niego fizyczne chuchro. Kto by pomyślał, że drzemią w nim potężne moce! Podpowiem biskupom, Wildsteinowi, Terlikowskiemu, braciom Karnowskim. Skoro prezes TVP pan Juliusz Braun Was olewa, ślijcie listy do pozostałych trenerów: Dąbrowskiej, Kayah, Piaska. Dlaczego nie wstydzą się występować wspólnie w jednym programie z DEMONEM ZŁA?