Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do urn Ludkowie, do urn!

(1)
2011-09-15 09:11 | skoool
Ludkowie moi drodzy,

za całkowitym zakazem usuwania ciąży, także tej, której przyczyną był gwałt oraz bezpośrednio zagrażających życiu kobiety głosowali posłowie PO:

PAWEŁ ARNDT
JOANNA FABISIAK
MARIUSZ GRAD
WIESŁAW KILIAN
ROMAN KOSECKI
MIROSŁAW KOŹLAKIEWICZ
JAN FILIP LIBICKI
DARIUSZ LIPIŃSKI
MIROSŁAW PLUTA
GRZEGORZ RANIEWICZ
MIROSŁAW SEKUŁA
ANDRZEJ SMIRNOW
JACEK TOMCZAK
WOJCIECH ZIEMNIAK
JACEK ŻALEK

Nadchodzą wybory, cześć ich pamięci...

Skoool