Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Debata wyborcza #3 - infrastruktura

(3)
Drogi i kolej zdominowały debatę na temat infrastruktury i rozwoju regionalnego. To wymarzona okazja dla pracowitego, niepokornego i niedocenianego posła PSL. Janusz Piechociński świetnie wykorzystał swoją szansę.
 • 2011-09-17 13:31 | dzynks

  Politycy PJN powinni wyraźnie podkreślać że są przeciwko Kaczyńskiemu.

  Istnieje grupa wyborców, którzy niespecjalnie interesują się polityką. Widząc twarze kojarzone przez lata z PiS, myślą że to są przedstawiciele tej partii. Dlatego pisowcy rzadko uczestniczą w debatach. Jest to szczególnie istotne w przypadku ludzi słabo wykształconych - tradycyjny elektorat PiS.

  "Dlaczego tak się krytykuje PiS, skoro pani Jakubiak występowała w debacie i była kulturalna i merytoryczna ?" - takie pytanie zadaje sobie pewna grupa wyborców.

  Dodatkowo nazwa PJN jest identyczna z hasłem wyborczym Kaczyńskiego w zeszłym roku.
  Ludzie mogą pomyśleć że to jest zamierzony wybieg PiS na czas wyborów.

  Jest bardzo ważne, żeby politycy PJN w każdym występie publicznym podkreślali że są przeciwko PiS i Kaczyńskiemu.
 • 2011-09-18 17:41 | -leski

  Re:Debata wyborcza #3 - infrastruktura

  Piechociński? Jest bardzo prawdopodobne,że nie zostanie posłem następnej kadencji. W swoim rejonie nie jest lubiany, bo nie ma powodów, by był.
 • 2011-09-19 09:56 | POLO

  Re:Debata wyborcza #3 - infrastruktura

  to i tak pikuś, zobaczcie jakie głupoty obiecują http://do-sejmu.pl/2011/09/18/stworzymy-wiecej-miejsc-pracy-nowoczesnych-a-nie-jakis-tam-bylejakich/