Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Medal polskich siatkarzy na ME

(2)
Siatkarze niespodziewanie zdobyli na mistrzostwach Europy medal. Kolejny raz mimo tego, że w drużynie brakowało wielu głośnych nazwisk.
 • 2011-09-19 15:27 | adamo33

  Brąz prawie jak złoto

  Kwestia meczu ze Słowakami.
  Jeżeli regulamin zawodów stwarzał takie możliwości, to czemu z niego nie skorzystać. Myślę, że inni zrobili by podobnie.
  Jeśli ktoś może czuć się winny, to raczej ci, którzy rzeczony regulamin stworzyli. A nie nasi siatkarze.
  Owszem, jakiś tam niesmak pozostaje.
  Tylko może jest to sygnał by na zawodach rangi mistrzowskiej nie tworzono takich zapisów, które powodują, że na pewnym etapie bardziej opłaca się przegrać.
  Nie wiem, dlaczego na ME lub MŚ siatkarzy nie jest tak jak na podobnych zawodach w piłce kopanej.
 • 2011-09-19 23:41 | lool

  Re:Medal polskich siatkarzy na ME

  Mistrzostwa Europy dla Rosjan to był, jest i będzie element przygotowań do Mistrzostw Świata, Igrzysk olimpijskich. Oczywiście chcieli zdobyć złoty medal, ale zostali oszukani w meczu z Serbią. Później im już tak nie zależało, co było widać. U nas ten niszowy sport służy do leczenia kompleksów, głównie wobec Rosjan.