Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TUSKOBUS

(4)
2011-09-22 09:51 | psr18gh
Tuskobus to świetny pomysł Platformy. Oczywiście, na każdym przystanku będą stałe fragmenty gry, tzn. kibole i fani PiS-u z klubów Sakiewicza. Oni zrobią wszystko, aby w chamski sposób "wyżyć się" na Tusku. Polacy jednakże doceniają odwagę premiera i to że nie daje się on wyprowadzić z równowagi. Najważniejsze, że dochodzi tam do autentycznych spotkań z ludźmi wykluczonymi. To nic, że premier niewiele może im pomóc. Wystarczy gdy grzecznie wysłucha tych niezliczonych historii ludzkich tragedii. A może w przyszłym parlamencie szef PO skorzysta z tych doświadczeń?
 • 2011-09-22 10:45 | bryka

  Re:TUSKOBUS

  Bus wyborczy to ograny kampanijny chwyt reklamowy ,powielany do znudzenia przez polityków wielu nacji.Premierowi nic nie grozi jest dobrze chroniony.Zamiast tracic czas premierowski na terapię zbiorową dla garstek przeżuwaczy zachwyconych majestatem winien zajac się lepiej sprawami kiepsko zarządzanego państwa a zachwyconym podesłac bus stomatologiczny z usługami gratis.Jestem wzruszona nadzieją psr18gh,że ta kampania reklamowa wpłynie zbawiennie na szefa PO.
 • 2011-09-22 13:09 | psr18gh

  Re:TUSKOBUS

  Nie do końca zgadzam się z stwierdzeniem, że Tuskobus to ograny kampanijny chwyt reklamowy. Sztab Tuska miał ogromny problem, czy ciągnąca się za tym autobusem wataha zgłodniałych wilków nie "zagryzie" premiera. Pewnie była to osobista decyzja szefa PO, któremu nie pasuje aby chować się tylko na zamkniętych konwencjach Platformy. Oczywiście, wataha mu nie odpuści i każdy następny przystanek to będzie próba "rozszarpania" Tuska na wyzwiska.
 • 2011-09-23 08:24 | wnukmarek

  Re:TUSKOBUS

  Ludzki pan. Zupełnie jak magnat, na co dzień ekonomi i karbowi, ale z okazji osobistego szczęścia typu ślub czy urodzin następcy objeżdżał włości i rzucał cukierki pełnymi garściami.
  Na 2 tygodnie przed wyborami ludzki pan udaje zainteresowanie swoimi poddanymi.
  Żałosne i śmieszne widowisko.