Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W POLITYCE dyskutowano o rewolucji arabskiej

(2)
O przemianach w świecie arabskim i szansach na ich sukces dyskutowali na debacie zorganizowanej przez Centrum Strategii Europejskiej demosEuropa, Bertelsmann Stiftung i POLITYKĘ przedstawiciele Algierii, Egiptu, Libii, Maroka i Tunezji.
 • 2011-10-08 23:40 | agnostos

  Słodka wiosna ludów

  Nie bądźmy tak naiwni i nie sądźmy, że w kulturze muzułmańskiej, która nie szanuje praw jednostki można wprowadzić demokrację odgórnie i że się ona utrzyma. Demokracja jest owocem kultury opartej na poszanowaniu człowieka a nie jej przyczyną. Fakt, że grupka młodych ludzi w Libii czy Egipcie chce więcej wolności, nie oznacza gotowości społeczeństwa do przewartościowania dotychczasowej kultury opartej na islamie. To islam jest przeszkodą krajów arabskich w transformacji kulturowej i społecznej. Uwierzę w tę słodką wiosnę ludów, tylko gdy przestaną zabijać innowierców i kamienować kobiety, a nie mogą tego zrobić bez konfrontacji ze swoją wiarą. Islam nie zostawia wolnego wyboru.
 • 2011-10-11 16:30 | sliema_malta

  Re:W POLITYCE dyskutowano o rewolucji arabskiej

  "To islam jest przeszkodą krajów arabskich w transformacji kulturowej i społecznej"

  A to bzdura wlasnie...