Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marsz ateistów w Krakowie

(1)
2011-10-13 00:13 | arg
Witam,

Słyszałem, że w ten weekend w Krakowie odbędzie się jakiś Marsz Ateistów i Agnostyków. Pisała już o nim "Wyborcza", pisał "Super Express", a dlaczego w "Polityce" ani słowa o tej inicjatywie, ja się pytam??

Na oficjalnej stronie tego marszu (maia-krakow.org) można przeczytać, że w programie będzie "standardowa" manifestacja, ale też dyskusja z udziałem profesorów, impreza integracyjna oraz wernisaż prac (UWAGA!) Marka Raczkowskiego!

Wszyscy moi znajomi-ateiści o tym już mówią (choć pewnie niewielu z nich pojedzie na Marsz), a na stronach mojego ulubionego czasopisma ani śladu o tym wydarzeniu. Wstyd, po prostu wstyd...

Pozdrawiam,
arg