Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ja walczylem, a co Kraj chcial osiagnac śpiąc?????????????

(2)
2011-10-17 22:00 | marekkopala
A ja zastanawialem sie caly czas, gdzie jest wieksza odpowiedzialnosc za prace na piastowanym stanowisku, poniewaz rwal sie na posla to myslalem ze Marszalka stolek jest bardziej odpowiedzialny od stolka posla. Okazalo sie ze na solku marszalka za nic nie odpowiada a stolek posla przekracza jego wyobrazenie o stolku. Ja chcialem rozmawiac z panem jarubasem, albo mu nie przekazano, albo nigdy nie mial czasu. Chcialem jako niezrzeszony startowac z listy partii mnie odpowiadajacej, oprocz po, nikt nie chcial ze mna rozmawiac. Wiec o co chodzi w partii? czyzby o to aby agresywny i aktywny bez\partyjniak nie wychodzil przed szereg, przed prezesa.Wiec jak ma byc dobrze w Polsce Naszej Ojczyznie, kiedy ludzie, typu prezes nie zastanawiaja sie nad poczynaniami niechcianego przez nich bezpartyjniaka. Kto mi odpowie jaka jest wizja prezesow KRAJU + NARODU tj Naszej wlasnej OJCZYZNY. Patrze na tych oszolobow ktorzy sa w sejmie, oby sie wykazali ze nie sa oszolobami. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego www. narud.pl
PS. NARUD to nie jest blef, to jest to co soba rteprezentuje 99% Polakow.